Když srdce zavelí, již nechce člověk jinam a nebo se chce alespoň pořád vracet...

Cestování je srdeční záležitostí...když cítíte, jak se při balení krosny rozbuší srdce, jak vás hřeje mapa na hrudi, když usnete u plánování, jak vás svírá úzkost v hrudi, když nemůžete najít ten správný směr a nebo jak se váš tep uklidní a srdce zpomalí, když dojdete přesně na to vaše místo...na místo, které vás pohltí, okouzlí, omráčí...na místo, které se do vašeho srdce vyryje a již nechce odejít. Takových míst může mít člověk více, takové může být jen jedno, ale každý jistě někde to své má.

Podívejte se na ty naše srdcovky:

Szlak Orlich Gniazd Andy - v neděli ráno jsme zastavily pod zříceninou v městečku Olsztyn, vystoupaly jsme k hradbám, prozkoumaly okolí, zalehly do trávy a tehdy jsem se podívala všude kolem sebe a celé to okolí mě pohltilo a já jen s údivem vydechla a říkám: Tady jednou budu žít...".

Fotogalerie - PL-Szlak Orlich Gniazd

Gernik Andy - jen malinká vesnička ve velikých dalekých horách kdesi poblíž Dunaje, kdesi v Rumunsku...jenže kde je to kdesi, to vím naprosto přesně a srdce mě tam vždycky dovede...

Fotogalerie - RO-Banát

Banát Renča - Tam kdesi, tisíc kilometrů daleko leží pár českých vesniček na rumunském území.Je tam klid, je to ráj pro duši. Lidi jsou tam milí, čistí a povídaví, tam jsem byla prvně, tam se chci vrátit znovu a znovu......

Fotogalerie - RO-Banát

Polsko Renča - tak blízko a přesto nepoznané. Zde je tolik krásných míst...A pro mně jedno z oblíbených? Asi to vždy budou Gory stolové...Ty nádherné scenérie, ty zajímavé skalní bludiště. Gory a jejich skální útvary.

Fotogalerie - Gory stolové